Nasıl Çalışıyor ?
Dünyanın en hızlı ve etkili İngilizce öğrenim programı olan S2ELP Türkiye'de  ''İngilizceOL'' sitesinde hizmet vermektedir.
Sisteme giriş yaptığınızda deneme dersi için ana sayfada bulunan "dersler" bölümündeki "içerik" kısmında "videolar" dan LEVEL 1A' ya giriş sağlayabilir ve ücretsiz dersi izleyebilirsiniz, konu anlatımını yazılı olarak görebilir ve TEST 1'i çözebilirsiniz.
Bunu yapabilmeniz için ücretsiz kayıt(üye) olmanız yeterlidir.
Kayıt olmak için ana sayfanın üst kısmında bulunan "giriş" sekmesinde bulunan "kaydol" a tıklayıp sizden istenilen bilgilerin (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızı) girilmesi gerekmektedir. Size gönderilecek doğrulama mailini kabul etmeniz halinde üyeliğiniz aktif hale gelecektir.
"Artık siz de İngilizceOL ailesindesiniz."
Siteye kayıt olup, giriş yaptıktan sonra ana sayfada "ücretler" kısmında paket seçimini yapıp "kredi kartı" veya "havale" yöntemiyle ödemenizi gerçekleştirip derslerimizi satın alabilir ve programı başarıyla bitirebilirsiniz. Dersi satın aldığınızda sisteme her girişinizde telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu kullanmanız gerekecektir. Bu nedenle kayıt olurken aktif olarak kullandığınız telefon numarasını girmenizi öneririz. Derslerimize başlamak için ana sayfadaki "dersler" bölümüne tıklayıp derslerin bulunduğu sayfaya geçiş yapabilir ve Level 1'de kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Aynı zamanda konular bölümünde derste işlenilenleri yazılı olarak da okuyabilirsiniz. Her dersten sonra öğrendiklerinizi test etmek için sırasıyla alıştırmaları çözebilir, işlenilen tüm konuları kapsayan dinleme ve çeviri aktivitelerini de yapabilirsiniz. Ses kayıtlarında bulunan çevirileri dinlemek ve tekrar etmek sizin daha temiz bir aksana sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Sizlere göndereceğimiz ödevler ile yazma ve okuma becerilerinizin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Yine her Level'in sonunda bir üst Level'e geçmenizi sağlayacak ''Level Atlama Sınavı'' mevcuttur. Bu sınav okuma, yazma ve dinlemeden oluşur. Bu sınavın aktif hale gelmesi (açılması) için o Level'deki tüm derslerin %100 eksiksiz olarak (ileriye sardırma dahi yapmadan-ileriye sardırma yapıldığında dahi sistem eksik ders olarak algılamakta ve level atlama sınavını aktif hale getirmemekte ve ilgili leveli eksiksiz olarak tamamlamadığınız sürece bir üst levele geçmenize izin vermemektedir) videoların izlenmiş, konu anlatımının okunup anlaşılmış, çevirilerin tam yapılmış ve alıştırma sorularının cevaplanmış olması gerekmektedir. Burada hedeflenen ; derse olan katılımınızın sağlanması ve tüm konuları eksiksiz öğrenilmesidir. Sistemli ve özverili bir çalışma ile Level Atlama Sınavlarında başarılı olacağınıza inanıyoruz. Bu sınavlarda yeterli puanı alamamanız taktirde ise sizleri tekrardan derslerimize, videoları izlemeye, anlamadığınız konuları tekrar etmeye, çevirileri yapmaya ve diğer testlerimizi çözmeye yönlendiriyoruz ki hiç eksiğiniz kalmasın. Takıldığınız yerde bizden yardım alabilirsiniz. Sabah 9'dan gece saat 12'ye kadar gönderilen tüm mesajlar en kısa sürede cevaplanır.
''Günümüzde artık İngilizce öğrenmek bir tercih değil ; gerekliliktir!''
  • ►►İngiliz aksanıyla konuşmak için çevirileri Orkun Londoner ile birlikte söylemeyi ve bol bol tekrar etmeyi unutmayınız!
  • ►►Merak ettiğiniz bir konu hakkında veya yardıma ihtiyacınız olduğunda ana sayfada bulunan ''mesajlar'' bölümünden, "info@ingilizceol.com" e-posta adresimizden ya da "0850 840 81 13" numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
  • ►►Ana sayfada bulunan blog yazılarımıza göz atmayı ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayınız.
"İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay ve zevkli olmamıştı."